Hostel “Laurita-Kalanta”

Hostelis pilnai renovuotas 2019m. Kambariai dviviečiai su dušu ir tualetu kambaryje, taip pat sublokuoti dviviečiai ir triviečiai su dušu bei tualetu šiems kambariams.

Apie hostelį

Hostelyje „Laurita-Kalanta” Petrašiūnuose Jūsų laukia nebrangi nakvynė, kurią pasieksite nuosavu ar visuomeniniu transportu. Hostelis pilnai renovuotas 2019m. Kambariai dviviečiai su dušu ir tualetu kambaryje, taip pat sublokuoti dviviečiai ir triviečiai su dušu bei tualetu šiems kambariams. Visuose numeriuose yra plokščiaekraniai televizoriai, šaldytuvai, nemokamas internetas. Jūsų patogumui įrengta savitarnos virtuvė, visą parą veikanti registratūra. Teritorija stebima vaizdo kameromis. Automobilių saugumui yra privati parkavimosi aikštelė. Galima atsiskaityti grynais, kortele arba bankiniu pavedimu.

Kaune įsikūręs hostelis “Laurita-Kalanta” yra patogioje vietoje, vos už 7 km  nuo Kauno „Žalgirio“ arenos, už 6 km nuo autobusų ir traukinių stoties, o nuo Kauno oro uosto -13km.

Ilgalaikiams gyventojams, įmonėms ir didelėms grupėms taikomos nuolaidos.

Galerija

Hostel „Laurita-Kalanta“ kambarių kainos:

Kambario pavadinimasKambario kaina (vienam asmeniui parai laiko)
Dvivietis ir trivietis (su dušu ir tualetu šiems kambariams)nuo 16 eur iki 20 eur
Geresnysis dvivietis (su tualetu ir dušu kambaryje).nuo 18 eur iki 27 eur

*Kainos pateiktos eurais be 9% PVM ir 1eur žmogui/para miesto mokesčio.
**Visi kambariai su televizoriais ir šaldytuvais.
***Kainos nurodytos pilnai užpildant kambario vietas. Gyvenant mažiau asmenų kambaryje, kaina kinta.

Kainos yra tik bendro pobūdžio. Su kiekvienu klientu kainos aptariamos individualiai pagal kliento poreikius ir galimybes. Kainą galima mažinti ir didinti įvairiais aspektais.

Kreipkitės

Atsakysime į visus Jūsų klausimus

+370 686 81850

R. Kalantos g. 119, Kaunas

info@motelislaurita.lt